Aromaterapeutický difuzér s plamenovým efektem

(%)
View Cart
Detaily produktu

Hledáte způsob, jak si užít relaxační aromaterapii ve svém domově?

Tento úchvatný zvlhčovač vzduchu s neobvyklým designem vypadá jako plamen a přináší do vašeho domova nejen zdravější vzduch, ale také útulnou a romantickou atmosféru. S jemným světlem a realistickým plamenovým efektem vytváří nezapomenutelné okamžiky, kdy se můžete relaxovat a odpočinout si po dlouhém dni. Kromě toho, tento zvlhčovač vzduchu nabízí také praktické funkce, jako je tichý provoz, snadné ovládání a možnost připojení pomocí USB kabelu. Získejte nejen krásný design, ale také zdravější prostředí s naším zvlhčovačem vzduchu vypadajícím jako plamen.
  • Plamenný aroma difuzér: Ultrazvuková aromaterapie atomizuje vonné látky do vzduchu, uklidňuje tělo i mysl, snižuje stres a pomáhá vám zbavit se nespavosti. (Do nádržky přidejte 2-3 kapky esenciálního oleje)
  • Ultrazvuková atomizace jemné vodní mlhy tichým způsobem zvlhčuje vzduch. LED světla simulují přírodní efekt plamene
  • Noční světlo: Dvoustupňová regulace jasu plamene. Měkké světlo vás doprovází při pohodlném nočním spánku, chrání váš krásný sen
  • Inteligentní vypnutí: Vestavěný inteligentní čip s funkcí proti suchému spálení a automatickým vypnutím při nedostatku vody, aby nedošlo k poškození zařízení

 

Specifikace:

Název: Zvlhčovač vzduchu se simulací plamene Materiál: ABS+PP+elektronické komponenty Barva: černá Rozměry: 17710CM Hmotnost: 275g Rozměry balení: 17.57.810.4CM Vstupní napětí/proud: DC5.0V/2.0A Pracovní proud: ≤900mA Hodnocený výkon: ≤4.5W Kapacita vodní nádržky: 180ml Objem mlhy: 15-20ml/h Automatické vypnutí: ochrana proti suchému spálení, automatické vypnutí při nedostatku vody.

Seznam balení:

1* Plamenný zvlhčovač vzduchu 1* Nabíjecí kabel typu C 1* Uživatelská příručka

Návod k použití produktu:

  1. Funkce aromaterapie: přidejte vodu do vodní nádrže (nesmí překročit hladinu vody), přidejte vhodné množství esenciálního oleje, krátce stiskněte tlačítko spínače atomizace pro spuštění aromaterapie; krátce stiskněte znovu pro zastavení práce atomizace.
  2. Funkce osvětlení: krátce stiskněte tlačítko spínače osvětlení pro zapnutí osvětlení plamenové atmosféry; dlouze stiskněte tlačítko opět, jas plamenové atmosféry se zvýší o 30%; krátce stiskněte znovu pro vypnutí osvětlení plamenové atmosféry.
  3. Ochranná funkce: vestavěný čip pro ochranu před nedostatkem vody, automaticky přestane pracovat po detekci absence vody.

 

Poštovné & Platba

DOPRAVA

Dopravu máte na veškeré produtky vždy ZDARMA. Standartní doba doručení je v rozmezí 4 až 16 dní, přepravce Vás bude před doručením kontaktovat. Platbu je možno provést kartou online, nebo bankovním převodem na účet.

Proč nakupovat od nás

Několik důvodů, proč nakupovat od nás:

BEZPEČNÝ NÁKUP

Nakupujte bez obav pomocí 3D Secure zabezpečené platební brány Stripe.

DOPRAVA ZDARMA

Na veškeré produkty nabízíme poštovné i balné zcela zdarma!

VRÁCENÍ ZDARMA DO 14 dnů

S námi máte dostatek času na vrácení.

NOVĚ PŘÍCHOZÍ

Pravidelně jsou k dispozici zcela nové produkty.

GARANCE CENY

Nechceme, abyste si vybrali mezi nejlepší hodnotou a nejlepším servisem. Proto nabízíme konkurenční ceny.

OVĚŘENÍ DODAVATELÉ

Vybíráme pro vás pouze ověřené dodavatele s vysokou kvalitou u všech nabízených produktů.

Doporučeno pro Tebe Shlédnuté produkty
Doporučeno pro Tebe Shlédnuté produkty
DOPRAVA NA VŠE ZDARMA
SNADNÉ VRÁCENÍ PENĚZ
100% BEZPEČNÁ PLATBA
back to top
Top

Nákupní košík

×