Tyvogo.cz – nakupujte bez poštovného

To nejlepší zboží – levně a bez poštovného

Na e-shopu Tyvogo.cz vám nabízíme rozsáhlý sortiment výrobků z různých kategorií. Najdete u nás vše co potřebujete – ať si objednáte cokoli, nebudete platit žádné poplatky za poštovné.

Naším cílem je ušetřit zákazníkům čas a peníze

Krédem našeho elektronického obchodu je dodávat našim zákazníkům co nejširší sortiment kvalitního zboží za nízkou cenu. Moc dobře si totiž uvědomujeme, že v současné době je cena jedním z nejdůležitějších faktorů nákupu. Naše zboží je však nejen levné, ale také vysoce kvalitní. V našem sortimentu nabízíme produkty pouze od renomovaných výrobců a prověřených dodavatelů, takže si za tím co prodáváme, můžeme opravdu stát. Jelikož je náš sortiment opravdu rozsáhlý, zahrnuje všechno od oblečení, elektronických přístrojů a hraček, přes kosmetiku, hodinky či mobilní telefony, až po zařízení a nástroje pro kutily a domácnost. Díky tomu už nemusíte nakupovat jinde, vše co potřebujete, nakoupíte u nás za bezkonkurenční ceny.

Proč neúčtujeme poštovné?

Dobře víme, že poplatky dokážou zákazníky spolehlivě odradit – nedává přece smysl koupit si zboží za 100 Kč a zaplatit další stovku na poštovném. Rozhodli jsme se proto v rámci pro-zákaznického přístupu neúčtovat žádné poštovné, ať už si objednáte jakýkoli produkt. Našim cílem je, abyste nakoupili co nejlépe a co nejlevněji a nákup v e-shopu Tyvogo.cz si maximálně užili – proto zaplatíme poštovné za vás. Prohlédněte si náš rozsáhlý sortiment produktů, vybírejte a objednávejte. Zaplatíte jen za zboží, které skutečně dostanete.

back to top
Top

Nákupní košík

×