Dálkové ovládání Univerzální garážová vrata

(%)
View Cart
Detaily produktu
433MHz bezdrátový 2 klíče Copy Cloning Dálkové ovládání Univerzální klíč od garážových vrat pro PT/SC/LX/HX/HT Specifikace: Materiál: ABS Velikost: cca 45*35*12mm/1,77*1,37*0,47“ Jmenovité napětí: 12V Jmenovitý proud : 10 mA Hmotnost produktu: Přibl. 26g Instalace: Bezdrátová Odpovídající frekvence: 433 MHz Modulace: ASK (amplitudová modulace) Bezdrátový přenos: 50-100 m (otevřený prostor) Rozsah: Garážová vrata, alarm, automatické dveře, žaluzie atd. Typy klonovacích čipů:

2260(PT2260,SC2260,LX2260,HX2260); 2262,(PT2262,SC2262,LX2262,HS2262,HX2262),PT2264,PT2240(LX2240),1527( EV1527,HS1527,HX1527 ),FP527,CS90411,9063MC5AXS360,0263,065AXS360 HT680,HT6207,HT6010,HT6012,HT6013,HT6014,HT12D, HT46F49E, PIC16F629,PIC16F630 a tak dále. Různí výrobci čipů mají různé předpony modelu čipu, pokud digitální část čipu může být stejný model.
Poznámka: Obvykle nedoporučujeme kopírovat čip s pohyblivým kódem, protože při kopírování čipu s pohyblivým kódem existuje mnoho nejistot. Při kopírování dálkového ovladače s čipem s pohyblivým kódem není možné určit, zda původní čip dálkového ovladače je šifrovací čip. Proto nedoporučujeme kopírovat dálkový ovladač s pohyblivým kódem.

Použijte kroky:
1. Vymazání kódu: dva prsty současně drží odemykací klíč a zamykací klíč; kontrolka LED rychle zabliká 3krát během asi 2 sekund; pusťte jeden z prstů (druhá ruka se nemůže pustit) a poté uvolněným prstem třikrát rychle klikněte na uvolněné tlačítko, dokud kontrolka LED rychle nezabliká; dva prsty se mohou uvolnit; poté stiskněte libovolné tlačítko na dálkovém ovladači; když LED kontrolka zhasne, znamená to, že vymazání kódu bylo úspěšné (čtyři klávesy jsou prázdné); pokud po stisknutí libovolného tlačítka na dálkovém ovladači kontrolka stále svítí, znamená to, že původní kód nebyl úspěšně vymazán. Musíte znovu vymazat a pouze úspěšné vymazání kódu může být úspěšné. Kód můžete opakovaně čistit a klonovat.
2. Kopírování: levá ruka vezme originální dálkový ovladač, pravá ruka náš klonovaný dálkový ovladač a dva dálkové ovladače držte co nejblíže; stiskněte současně první tlačítka dvou dálkových ovladačů; přibližně za 2 sekundy kontrolka LED dvakrát rychle zabliká; po jedné sekundě kontrolka stále bliká a pustí vaše prsty; a po úspěšném nastudování stiskněte klávesu, kontrolka svítí, což znamená, že první kód klíče na originálním dálkovém ovladači byl zkopírován do druhého dálkového ovládání; stejnou metodu lze postupně použít na druhém klíči, třetím klíči… Pokud je kopírování úspěšné, funkce dálkového ovladače je stejná jako u původního odpovídajícího dálkového ovladače.
3. Obnovení: Když omylem vymažete kopii kódu dálkového ovládání, můžete současně stisknout kopii dálkového ovládání spodních dvou tlačítek, LED kontrolky budou rychle blikat, po stisku libovolné klávesy se uvolní, svítí dlouze, toto Indikace že kód dálkového ovladače je obnoven. Před použitím našeho kopírovacího dálkového ovladače se ujistěte, že jste z dálkového ovladače odstranili stávající kód.
4. Jak se vypořádat se situací, kdy některé klávesy ovládat mohou, zbytek ovládat ne? Můžete použít operaci vymazání a obnovení, konkrétní operace je následující:
(1) první vymazání kódu;
(2) po vymazání kódu znovu zkopírujte neúspěšný klíč a není třeba kopírovat zbývající tlačítka;
(3) a poté kód znovu vymažte;
(4) obnovovací kód; v tuto chvíli jsou původní klíče, které nebyly úspěšně zkopírovány, nyní pokryty novými kódy a původní klíče, které byly úspěšně zkopírovány, jsou nyní zachovány. Pokud po druhé kopii klíčů není žádná kopie, opakujte výše uvedené kroky znovu a znovu, dokud nebudou všechny klíče úspěšně zkopírovány.

Opatření:
1. Vyberte dálkový ovladač s předpokladem: původní funkce dálkového ovladače je normální, čip dálkového ovladače je stejný nebo kompatibilní, provozní frekvence dálkového ovladače je stejná.
2. Dálkový ovladač umí pouze zkopírovat pevný kód, naučit se kódový čip a část jednočipového dálkového ovladače (může zkopírovat model čipu viz typ kopírovatelného čipu).
3. Obousměrné dálkové ovládání, dálkové ovládání s pohyblivým kódem, dálkové ovládání jednočipového šifrovacího programu nelze zkopírovat. Například HCS200, HCS201, HCS300, HCS301 a tak dále.
4. Před kopírováním dálkového ovladače se ujistěte, že stávající kód na dálkovém ovladači byl vymazán, a zkontrolujte, zda byl kód vymazán úspěšně. V opačném případě jej nelze zkopírovat.
5. Ujistěte se, že váš dálkový ovladač má dostatek energie, vzdálenost mezi dvěma dálkovými ovladači tím lepší! Pokud je vzdálenost kopírování příliš blízko k přepínači v různých úhlech pro kopírování. Stisknutím a podržením tlačítka na originálním dálkovém ovladači odešlete signál zcela normálně a poté stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači zajistíte úplné zkopírování funkce.

1 x Univerzální 2-klíčový kopírovací kopírovací ovladač


Poštovné & Platba

DOPRAVA

Dopravu máte na veškeré produtky vždy ZDARMA. Standartní doba doručení je v rozmezí 4 až 16 dní, přepravce Vás bude před doručením kontaktovat. Platbu je možno provést kartou online, nebo bankovním převodem na účet.

Proč nakupovat od nás

Několik důvodů, proč nakupovat od nás:

BEZPEČNÝ NÁKUP

Nakupujte bez obav pomocí 3D Secure zabezpečené platební brány Stripe.

DOPRAVA ZDARMA

Na veškeré produkty nabízíme poštovné i balné zcela zdarma!

VRÁCENÍ ZDARMA DO 14 dnů

S námi máte dostatek času na vrácení.

NOVĚ PŘÍCHOZÍ

Pravidelně jsou k dispozici zcela nové produkty.

GARANCE CENY

Nechceme, abyste si vybrali mezi nejlepší hodnotou a nejlepším servisem. Proto nabízíme konkurenční ceny.

OVĚŘENÍ DODAVATELÉ

Vybíráme pro vás pouze ověřené dodavatele s vysokou kvalitou u všech nabízených produktů.

Doporučeno pro Tebe Shlédnuté produkty
DOPRAVA NA VŠE ZDARMA
SNADNÉ VRÁCENÍ PENĚZ
100% BEZPEČNÁ PLATBA
back to top
Top

Nákupní košík

×