Dobíjecí bezdrátová myš Bluetooth Herní myš

Vyprodáno
(%)
Detaily produktu

Funkce

【7barevné dýchací světlo LED RGB】
7 různých barev LED světla se během používání mění, poskytují uklidňující okolní osvětlení a uklidňující LED osvětlení, transparentnější světelný efekt, vhodný pro potřeby více typů her, díky čemuž je vaše myš barevná a nápaditá.

【Dlouhá výdrž baterie】
Vestavěná odolná 800mAh vestavěná lithiová baterie, snadné nabíjení pomocí přiloženého USB kabelu, není třeba vyměňovat baterii, pohotovostní doba je velmi dlouhá. Podpora více funkcí: použití při nabíjení, funkce úspory energie, automatický režim spánku.

【Odolné a tiché kliknutí】
Bezdrátová myš prošla testem více než 5 milionů kliknutí na tlačítka, aby zajistila přesný provoz po dlouhou dobu. Levé a pravé tlačítko je navrženo bez hluku a díky tichému kliknutí se již nemusíte bát, že budete rušit ostatní, takže se můžete soustředit na hry a práci.

【Stabilní bezdrátové připojení 2,4G】
Myš využívá technologii bezdrátového připojení 2,4G k zajištění hladkého přenosu signálu do vzdálenosti 10 m/33 stop bez zpoždění. Je kompatibilní s notebooky a stolními počítači Chromebook a Windows 10, 8, 7, Vista, Mac OS/Linus a dalšími systémy.

【Čtyři převodové stupně nastavitelné DPI】
Pro přepnutí rychlosti pohybu myši stačí kliknout na tlačítko DPI. 4úrovňové DPI 1600-2400-3200-5500 vyhovuje potřebám práce a většiny her. Navíc 6 tlačítek vlevo, vpravo, vpřed, vzad, DPI a rolovací kolečko vám pomůže pracovat efektivněji.

Oznámení

Myš automaticky změní barvu, nezůstane v jedné barvě, LED nelze naprogramovat a chybí ovladač , 7 barev se bude pravidelně měnit.

Poštovné & Platba

DOPRAVA

Dopravu máte na veškeré produtky vždy ZDARMA. Standartní doba doručení je v rozmezí 4 až 16 dní, přepravce Vás bude před doručením kontaktovat. Platbu je možno provést kartou online, nebo bankovním převodem na účet.

Proč nakupovat od nás

Několik důvodů, proč nakupovat od nás:

BEZPEČNÝ NÁKUP

Nakupujte bez obav pomocí 3D Secure zabezpečené platební brány Stripe.

DOPRAVA ZDARMA

Na veškeré produkty nabízíme poštovné i balné zcela zdarma!

VRÁCENÍ ZDARMA DO 14 dnů

S námi máte dostatek času na vrácení.

NOVĚ PŘÍCHOZÍ

Pravidelně jsou k dispozici zcela nové produkty.

GARANCE CENY

Nechceme, abyste si vybrali mezi nejlepší hodnotou a nejlepším servisem. Proto nabízíme konkurenční ceny.

OVĚŘENÍ DODAVATELÉ

Vybíráme pro vás pouze ověřené dodavatele s vysokou kvalitou u všech nabízených produktů.

Doporučeno pro Tebe Shlédnuté produkty
DOPRAVA NA VŠE ZDARMA
SNADNÉ VRÁCENÍ PENĚZ
100% BEZPEČNÁ PLATBA
back to top
Top

Nákupní košík

×