Gelová uklidňující čepice proti migréně

Vyprodáno
(%)
Detaily produktu

Trpíte častými migrénami? Pak vyzkoušejte náš nový produkt – gelovou uklidňující čepici proti migréně.

Pokud jste již unaveni z častých migrén, naše gelová uklidňující čepice proti migréně může být právě tím, co potřebujete. S jejím použitím si můžete užít úlevu od bolesti hlavy kdykoliv budete chtít, aniž byste museli brát léky. Kvalitní gelová výplň udržuje čepici chladnou po delší dobu, což může být prokázáno jako účinná terapie proti migrénám. Pokud se tedy snažíte najít přírodní řešení svých bolestí hlavy, naše gelová uklidňující čepice proti migréně může být tou správnou volbou.

Díky kvalitní gelové výplni udržuje čepice chlad po delší dobu, minimálně 20-30 minut. Na rozdíl od jiných produktů používáme interiérový gel modré barvy, což je uklidňující barva, která pomáhá ulevit od bolesti očí a tlaku v hlavě.

Díky svému designu čepice zakrývá čelo a oči, což je mnohem pohodlnější a prodyšnější než gelové návleky na celou hlavu. Je vyrobena z elastického materiálu, který se přizpůsobí tvaru vaší hlavy a nepůsobí těsně nebo příliš volně.

Tento produkt navíc podporuje teplou i studenou terapii – při potřebě horkého obkladu jednoduše nahřejte čepici vodou a gel se nijak nezničí. Pokud zase potřebujete chlad, jednoduše čepici nechte v ledničce.

S naší gelovou uklidňující čepicí proti migréně si budete moci odpočinout a ulevit si od bolesti hlavy kdykoliv budete potřebovat.

 

Poštovné & Platba

DOPRAVA

Dopravu máte na veškeré produtky vždy ZDARMA. Standartní doba doručení je v rozmezí 4 až 16 dní, přepravce Vás bude před doručením kontaktovat. Platbu je možno provést kartou online, nebo bankovním převodem na účet.

Proč nakupovat od nás

Několik důvodů, proč nakupovat od nás:

BEZPEČNÝ NÁKUP

Nakupujte bez obav pomocí 3D Secure zabezpečené platební brány Stripe.

DOPRAVA ZDARMA

Na veškeré produkty nabízíme poštovné i balné zcela zdarma!

VRÁCENÍ ZDARMA DO 14 dnů

S námi máte dostatek času na vrácení.

NOVĚ PŘÍCHOZÍ

Pravidelně jsou k dispozici zcela nové produkty.

GARANCE CENY

Nechceme, abyste si vybrali mezi nejlepší hodnotou a nejlepším servisem. Proto nabízíme konkurenční ceny.

OVĚŘENÍ DODAVATELÉ

Vybíráme pro vás pouze ověřené dodavatele s vysokou kvalitou u všech nabízených produktů.

Doporučeno pro Tebe Shlédnuté produkty
DOPRAVA NA VŠE ZDARMA
SNADNÉ VRÁCENÍ PENĚZ
100% BEZPEČNÁ PLATBA
back to top
Top

Nákupní košík

×